Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Organizacja roku szkolnego od 17 maja

Zgodnie z zatwierdzoną we wrześniu 2020 r. organizacją roku szkolnego, dni 17 i 18 maja 2021 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 19 maja zajęcia w szkole będą się odbywały w trybie hybrydowym.

W dniach 19, 20, 21 maja do szkoły, na lekcje przychodzą klasy: 1A, 1B, 1C, 2A, 2C, 2D. Pozostałe klasy uczą się zdalnie.

W dniach 24, 25, 26, 27, 28 maja na zajęcia w szkole przychodzą klasy 2B, 2Bg, 2Gg, 2Hg, 2Mg. Pozostałe klasy uczą się zdalne.

Od 31 maja wszystkie klasy wracają do szkoły na nauczanie stacjonarne.

Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny w czasie drogi z domu do szkoły i odwrotnie oraz podczas pobytu w szkole.

(MASECZKA + DYSTANS + DEZYNFEKCJA)