Spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego
28 maja uczniowie klasy 3A, 3C i 3D uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami Uniwersytetu Warszawskiego - Janem Wieczorkiem oraz Alexandrem Parmee. Wizyta odbyła się w ramach projektu "ZIP 2.0 - Zintegrowany Program Rozwoju Dydaktyki" realizowanego przez Uniwersytet Warszawski. Podczas spotkań przyszli maturzyści poznali ofertę edukacyjną największej uczelni w Polsce, zasady rekrutacji, możliwości studiowania za granicą, system stypendialny oraz warunki życia studenckiego.

