Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca o godz. 10:00 w sali gimnastycznej. Po uroczystości każda klasa spotyka się ze swoim wychowawcą.
Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca o godz. 10:00 w sali gimnastycznej. Po uroczystości każda klasa spotyka się ze swoim wychowawcą.